8 listopada 2010 Otrzęsiny

W miesiąc po rozpoczęciu nowego roku akademickiego członkowie SKN „Rozmaitości” przygotowali dla młodszych kolegów otrzęsiny. Spotkanie to gromadzące przedstawicieli wszystkich grup studentów pierwszego roku matematyki miało na celu pokazanie jak w nieco krzywym zwierciadle wygląda życie studentów matematyki.

Przygotowane przez Koło zabawne konkurencje ( kalambury matematyczne, łamigłówki itp.) oraz liczne konkursy bardzo pomogły w zintegrowaniu się nowo poznanych studentów. Najbardziej studenci pierwszego roku oczekiwali na część „pytania do starszych kolegów”, podczas której dokładnie przepytali członków koła o studia i wykładowców. Na zakończenie przedstawiciele każdej z grup uroczyście w imieniu całego roku wygłosili tekst ślubowania i tym samym zostali oficjalnie przyjęci do braci studenckiej.