24 kwiecień 2012 Wystawa Prac

Wspólnie z dr Anną Sieczko członkowie SKN "Rozmaitości" przygotowali wystawę
prac Michała Dulewicza, studenta III roku matematyki Uniwersytetu Jana
Kochanowskiego w Kielcach.

Michał z zamiłowania gra na gitarze, rysuje i maluje. Rysunki prezentowane na tej wystawie wykonane zostały przy pomocy ołówka, grafitu i węgla. Tworzy również obrazy w technice olejnej, które można było oglądać m.in. podczas ubiegłorocznego Dnia Papieskiego 15 X 2011 r. w Muszli na ul. Zamkowej w Kielcach.

Do najczęstszych tematów prac należą portrety, przedstawienia postaci ludzkich i zwierzęcych, a także surrealizm.

Jego ulubionymi artystami są Salvador Dali, Jarosław Jaśnikowski oraz grafik - Wojciech Magierski.

Wystawa prac znajduje się na parterze budynku Wydziału Matematyczno - Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przy ul. Świętokrzyskiej 15. Prace można podziwiać do końca czerwca 2012 roku.

Więcej prac można obejrzeć na stronie www.fdnt-kielce.pl w dziale "Galeria".