5 marca 2012 Targi Praca Kariera Rozwój

Dnia 5 marca 2012 roku odbyła się VI edycja Targów Praca Kariera Rozwój. Członkowie SKN „Rozmaitości” przygotowali różne ciekawostki i zagadki matematyczno-logiczne oraz zaprezentowali swoje prace wykonane metodą origami.

W jednym miejscu można było znaleźć liczne oferty pracy, staży, praktyk i szkoleń. Można było zdobyć informacje o firmach i instytucjach oraz porozmawiać z ich przedstawicielami. Także istniała możliwość zapoznania się z działalnością organizacji pożytku publicznego oraz poznaniem wielu wolontariuszy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także Studenckie Koła Naukowe Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Członkowie SKN „Rozmaitości” przygotowali różne ciekawostki i zagadki matematyczno-logiczne oraz zaprezentowali swoje prace wykonane metodą origami. Chcieli pokazać młodzieży i dorosłym przyjemną stronę matematyki. Uczestnicy targów chętnie próbowali swoich sił w układaniu tangramów, łamigłówek drewnianych oraz rozwiązywaniu sudoku i nonogramów.

Każdy miał okazję poznać wiele nowych osób oraz wymienić się z nimi doświadczeniami.

Członkowie SKN „Rozmaitości” udzielali wszelkich informacji na temat koła i jego działalności.